Пара канадців майже 30 років живе на острові, який вони самі побудували зі сміття

Незвичайна історія незвичайних людей

Для багатьох людей карантин став справжнім випробуванням, адже змусив залишатися у своїх будинках без друзів і живого спілкування. Але для однієї канадської родини абсолютно нічого не змінилося, адже вони вже 29 років усамітнено живуть на рукотворному острові. Їхню історію розповідає CNN.

Острів Кетрін Кінг та Вейна Адамса розташований біля західного узбережжя острова Ванкувер. "Бухта Свободи", як вони назвали своє творіння, зроблена вручну повністю із утилізованих та перероблених матеріалів. Цей плавучий острів важить близько 450 тонн і дістатися до нього можна лише на човні.

Острів Кетрін та Вейна
Острів Кетрін та Вейна
Фото: Great big story

Зараз там є танцювальний зал, арт-галерея, свічна фабрика, чотири теплиці, шість сонячних панелей і навіть маленький водоспад, який забезпечує пару чистою проточною водою.

Острів Кетрін та Вейна
Острів Кетрін та Вейна
Фото: Great big story

Кетрін та Вейн – митці. Вони не могли й мріяти про те, що зможуть купити власний маєток, тому вирішили збудувати його самі. Багато деталей для будівництва вони взяли у місцевих рибалок і лісорубів. Дещо купували, дещо обмінювали на свої роботи.

Адамс – різьбяр, він використовує знайдені в природі елементи, такі як пір’я та кістки, для своїх творів. Кінг – художниця, танцюристка і природний цілитель, вивчала гомеопатію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

До найближчого міста їм треба пливти 25 хвилин, однак до людей вони йдуть лише в разі крайньої необхідності. Вони вже настільки звикли до життя на своєму острові, що довго перебувати серед людей не можуть і кажуть, що в них розвинулася "земляна хвороба" (за аналогією із морською хворобою в людей, що живуть на суші).

На острові ростуть тисячі рослин, за якими постійно треба доглядати, вони й забезпечують мешканців їжею. Чоловік також рибалить. Для цього йому навіть не треба вставати з канапи – рибу він дістає зі спеціального люку у підлозі.

Острів Кетрін та Вейна
Острів Кетрін та Вейна
Фото: Great big story

Хоч хтось може подумати, що на острові вдвох жити самотньо, проте Кетрін та Вейн так не вважають. Вони кажуть, що місцеві ворони вже стали частиною їхньої сім’ї. Окрім того, у них є чапля Гаррі, тюлень Сільвія та чайки – Гертруда і Хеткліфф.

Нагадаємо, торік у Канаді навчилися переробляти одноразову пластикову продукцію, на кшталт пакетиків й пінопласту, в дизельне пальне й бензин.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше