Ілюстративне фото

У Мелітополі жінка вийшла викидати сміття без паспорта і постала перед судом

Фото з соцмереж

На порушницю було складено адміністративний матеріал

У Запорізькій області жінка постала перед судом через те, що вийшла викидати сміття без документа, що посвідчують особу. Про це повідомяє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал РІА "Мелітополь".

Інцидент відбувся у Мелітополі, коли у місті було оголошено карантин та карантинні вимоги. Обов'язковою на той час була вимога виходити на вулицю за наявністю документа, що посвідчує особу.

Через це на жінку було складено адміністративний матеріал. Вона постала перед судом, який зробив порушниці зауваження:

"Складено матеріал адміністративний щодо жінки, яка вийшла з дому викинути сміття до сміттєвих баків. Вона перебувала на вулиці без документів, які посвідчують особу. Звісно, судом було враховано ту обставину, що не було такої значної шкоди заподіяно. Щодо неї було застосовано усне зауваження, оскільки ми враховуємо пропорційність стягнення, а стягнення – шраф 17 тис. І де ж та пропорційність: вийшла викинути сміття без документів і отримала штраф", – розповіла суддя міськрайонного суду Лілія Дараган.

За останній рік міськрайонний суд Мелітополя розглянув 631 матеріал за порушення громадянами карантинних обмежень. 388 справ завершилися усним попередженням, а 87 справ закрили через відсутність адміністративного порушення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Німеччині чоловік послизнувся на шляху від ліжка до свого робочого місця, але суд визнав це провиною компанії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ