Суддя

У Німеччині чоловік послизнувся на шляху від ліжка до свого робочого місця – суд визнав це провиною компанії

Shutterstock

Постраждалий вимагає моральної компенсації

У Німеччині суд дозволив чоловікові вимагати страхування від компанії через те, що він послизнувся на шляху від ліжка до робочого місця. Про це повідомляє "Дивогляд" з посиланням на The Irish Times.

Чоловік виконував свою роботу дистанційно вдома. Він пересувався по сходах і, на шляху від свого ліжка до робочого місця несподівано послизнувся. В результаті падіння чоловік пошкодив собі спину. 

Постраждалий почав вимагати у своєї компанії моральну компенсацію, однак фірма відмовилася покривати лікування травми, яку було отримано у робочий час. 

Німецький вищий федеральний соціальний суд став на сторону працівника та відмітив, що його пересування було виключно робочим маршрутом.

"Перше ранкове пересування від ліжка до домашнього офісу було страховим робочим маршрутом. Позивач постраждав на роботі, коли впав уранці дорогою до свого домашнього офісу", – йдеться у заяві.

Враховуючи це, позивачеві було дозволено претендувати на повну оплату свого лікування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Британії військовий вимагає компенсацію $1,1 млн через переохолодження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ