Суд

У Великій Британії студента-неонациста "засудили" до читання класичної літератури – фото

Shutterstock

Суддя пообіцяв, що згодом перевірить, як засуджений прочитав необхідні книжки

21-річного британського студента Бена Джона, який симпатизував нацистам, засудили до 2-х умовних років обмеження волі та читання класичної літератури. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

У Бена знайшли 70 тис документів неонацистського змісту про перевагу білої раси, а також інструкції з виготовлення бомб. Суд присяжних проголосував за визнання хлопця винним у зберіганні даних, які можуть бути корисні для людини, що готує чи здійснює терористичний акт.

Втім, студенту сказали, що він може не потрапити до в'язниці, якщо більше не присвячувати час неонацистській літературі, замість якої він має читати британську класичну літературу. Суддя Тімоті Спенсер сказав, що Джон ледве не потрапив до в'язниці.

"Ви читали Діккенса? Остін? Почніть з "Гордості і упередження", "Повісті про два міста" Діккенса і "Дванадцятої ночі" Шекспіра. Подумайте про читання Харді, Троллопа. 4 січня ви розповісте мені, що прочитали, і я вас перевірю. Я буду спостерігати за кожним вашим кроком, Бен Джон. Якщо ви підведе мене, то вам відомо, що станеться", – заявив суддя.

Тепер 21-річний хлопець має кожні 4 місяця повертатися у суд, де будуть перевіряти, чи ознайомився він з книжками.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Херсоні зоозахисниця знайшла кішку, якій зробили татуювання з нацистською свастикою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ