Facebook

ШІ Facebook позначив відео словом "примат" з темношкірим – фото

Shutterstock

Представники соцмережі вибачилися перед усіма, "хто, можливо, бачив ці образливі рекомендації"

Користувачі мережі помітили дивне функціонування штучного інтелекту Facebook, який позначив відео з темношкірою людиною, світлошкірим і поліцейським, як кадри з приматами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

У мережі з'явилося відео, яке опублікував британський таблоїд Daily Mail у соцмережі, з словесною перепалкою. У ній взяв участь темношкірий цивільний чоловік, білий цивільний і поліцейський.

Під відео ШІ Facebook розмістив питання "Продовжити дивитися відео про приматів?". Представники соцмережі вже вибачилися за цю ситуацію, яку вони назвали "неприйнятною помилкою".

"Як ми вже сказали, хоча ми поліпшили наш штучний інтелект, ми знаємо, що він не ідеальний, нам ще належить попрацювати над цим. Ми приносимо свої вибачення всім, хто, можливо, бачив ці образливі рекомендації", – заявив прессекретар Facebook Дані Левер.

Помилка ШІ Facebook
Помилка ШІ Facebook
Фото: соцмережі

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США перейменували рибу через расизм.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ