Азіатський короп (Агресивний короп)

У США перейменували рибу через расизм – подробиці

Shutterstock

Користувачі жартують, що настав час перейменувати чорну каву, мексиканську та китайську їжу і так далі

У США служба охорони рибальства і дикої природи вирішила дати іншу назву прісноводному азійському коропу. На думку її працівників, ця назва ображає азійців і виставляє їх у "негативному світлі". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Відомо, що тепер цей інвазивний вид риби, котрий населяє Середній Захід, буде називатися агресивним коропом.

Завдяки перейменуванню американське агентство з охорони дикої природи хоче зменшити конфлікти на расовому ґрунті. Директор регіонального відділення служби в районі Великих озер США Чарлі Вул вважає, що цей метод виявився ідеальним.

"Ми хотіли відійти від будь-яких термінів, які виставляють азійську культуру і людей в негативному світлі", – розповів він.

Азіатський короп (Агресивний короп)
Азіатський короп (Агресивний короп)
Фото: Shutterstock

Починаючи з 2 серпня цього року, в Регіональному координаційному комітеті теж хочуть перестати використовувати назви 4 видів азійського коропа. Звісно, ця подія привернула увагу багатьох користувачів, котрі почали жартувати, що настав час перейменувати чорну каву, мексиканську та китайську їжу тощо.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США авіакомпанія одягла чоловіків у сукні та підбори.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ