Біллі Айліш

"Це було боляче": від Біллі Айліш почали масово відписуватися через расизм – відео

vox.com

Співачка каже, що їй "дуже соромно за свій вчинок"

19-річна співачка з США Біллі Айліш потрапила у расистський скандал – минулого тижня у мережі з'явилося відео з нею у підлітковому віці, де вона користувалися расистським лексиконом. Про це повідомляє "Дивогляд".

На розміщених кадрах видно, як Біллі гралася з друзями та підспівувала реперу Tyler The Creator. Однак, дівчинка, якій тоді було близько 14 років, не підозрювала, що у цій пісні присутній расизм. Увагу користувачів мережі привернуло слово chink, яким принизливо називають китайців.

"Додай-но це в стакан з її пивом, і вона тут же стане схожа на китайців", – фраза з пісні, яку наспівувала Айліш.

@lcxvy

Після критики співачці довелося виправдовуватися у тому, що вона не є расисткою. Тим не менш, від її Instagram вже відписалося понад 100 тис користувачів.

"Я сказала слово з пісні, що ображає гідність людей азійських національностей. У той момент я навіть не здогадувалася про це. Мені дуже соромно за свій вчинок. Ця пісня – єдиний раз, коли я колись чула це слово, бо ніхто з моєї сім'ї ніколи не використовував його. Незалежно від невігластва і віку в той час, ніщо не вибачає того факту, що це було боляче. І за це мені дуже шкода", – стверджує Айліш.

Вибачення Біллі Айліш
Вибачення Біллі Айліш
Фото: billieeilish / Instagram

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українська фотографка зняла Біллі Айліш для обкладинки журналу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ