Поштові марки проти расизму та нерівності

В Іспанії випустили поштові марки "рівності" з кольорами шкіри, але темні зробила найдешевшими – фото

Correos / Facebook

Ідею назвали хорошою, але погано реалізованою

У поштовій службі Іспанії випустили серію марок, які зображують чотири кольори шкіри. Це направлено на те, щоб боротися з нерівністю та расизмом. Акція обурила деяких людей тим, що чим світліша марка, тим більше грошей доведеться за неї віддати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

"Колекція "Марки рівності" складається з марок, чия вартість відрізняється залежно від зображеного кольору шкіри: чим темніша марка, тим менше вона коштуватиме, тому під час відправки темних марок знадобиться більше, ніж світлих. Таким чином, кожен лист і кожна посилка стануть відображенням нерівності, створеної расизмом", – сказано у повідомленні.

Щоб стати власником найсвітлішої марки доведеться заплатити майже 2 євро, а найтемнішої – лише 70 євроцентів. Саме тому таку боротьбу з расизмом негативно сприйняли деякі користувачі мережі.

Критики стверджують, що також ці марки демонструють відсутність різноманітності у великих фірмах Іспанії. На думку публіциста та автора книги "Що така чорна людина, як ти, робить у такому місці, як це" (What's a Black Man Like You Doing In a Place Like This) Моха Гереу, поштова служба мала хороші наміри, але погано реалізувала цю ідею.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Burger King звинуватили у сексизмі через твіт "Місце жінки на кухні".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ