111-річний австралієць

111-річний чоловік розкрив несподіваний секрет свого довголіття

Wikia.org

Секрет довгого життя - в одному незвичному продукті

111-річний Декстер Крюгер, найстаріший мешканець Австралії, назвав несподіваний продукт, завдяки якому він зміг так довго прожити. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Пан Декстер, який зараз мешкає у будинку для літніх людей в місті Рома, що у штаті Квінсленд, впевнений, що секрет його довголіття - у регулярному споживанні курячих мізків.

111-річний австралієць
111-річний австралієць
Фото: Wikia.org

"Як ви знаєте, у курок є голова. А всередині неї - мізки. І це такі смачні маленькі штучки", - розповів він журналістам.

Окрім курячого делікатесу, Крюгер щодня їсть дюжину креветок або баночку сардин. Він також постійно щось наспівує и насвистує.

Чоловік, який пережив дві світові війни, Велику депресію і численні посухи в Австралії, впевнений, що у його житті було набагато більше хорошого, ніж поганого. Він також не сумнівається, що людство впорається із пандемією коронавірусу.

111-річний австралієць
111-річний австралієць
Фото: Wikia.org

Декстер Крюгер народився 13 січня 1910 року. Все життя він працював на фермі з великою рогатою худобою. А після смерті дружини у 86 років почав писати оповідання і вірші. У найстарішого австралійця вже 12 книг і зараз він працює над автобіографією.

Читайте також: 10 неймовірних фактів, після яких ви перестанете боятися старіння

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ