107-річна довгожителька

107-річна італійка розповіла простий спосіб, як прожити понад століття

Palmers Green Comunity

Довгожителька захворіла на COVID-19, однак змогла його побороти

Італійка Анжела Гутор, яка в серпні відзначила свій 107-й день народження, поділилася власним секретом, як прожити понад 100 років. Про незвичайну жінку пише Daily Mail.

Пані Анжела народилася в Італії, але в дитинстві переїхала до Канн у Франції, а згодом до Лондона. Вона пережила дві світові війни та епідемію іспанки в 1918 році. А у квітні захворіла на коронавірусну хворобу. Лікарі вже не вірили, що жінка виживе і покликали її дочку, щоб попрощатися. Та довгожителька відмовилася здаватися і поборола хворобу.

Гутор стала найстарішою жителькою Британії, яка пережила COVID-19.

Її секрет дуже простий: намагатися не хвилюватися, завжди залишатися зайнятою і щодня з’їдати апельсин.

Італійка зізнається, що її не лякає нинішня ситуація в світі. Однак побоюється, що нова коронавірусна інфекція зрештою призведе до загальної депресії. Разом з тим жінка зберігає позитивний настрій і вірить у краще.

Раніше "Дивогляд 5.UA" розповідав історію іншою довгожительки, яка поборола коронавірус. 104-річна британка Джейн Коллінз розповіла, що секретом її здоров'я є шампанське.

Найстарішою людиною у світі зараз вважається японка Танака Кане, якій 2 січня виповнилося 117 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ