Літні люди

Американка відсвяткувала свій 108-й день народження та поділилася секретом довголіття

Shutterstock

Жінка пережила іспанку, коронавірус – друга серйозна пандемія, яку вона застала

Мешканка американського Нью-Броктона, штат Алабама, нещодавно відсвяткувала свій 108-й народження та поділилася секретом довголіття. Про це пише News Break.

Керрі Лі Рейнольдс – нащадок першої чорношкірої родини, яка оселилася у місті після завершення Громадянської війни у США та звільнення рабів. Крім неї, у батьків було дев'ять дітей. 

За словами жінки, COVID-19 – друга серйозна пандемія, яку вона застала за своє життя. У шість років Керрі пережила "іспанку" – смертельний хрип, який у 1918-1919 роках забрав життя десятків мільйонів людей. 

Родичі жінки, які мешкають у різних містах США, подзвонили Керрі по відеозв'язку, аби привітати її з ювілеєм, а мер Нью-Броктона влаштував перед будинком жінки невеликий парад та подарував їй ключ від міста. У Рейнольдс запитали, як їй вдалося дожити до такого віку. 

Керрі радить усім вірити у Бога, багато працювати, бути добрішими та не лізти у чужі справи. 

Раніше Дивогляд розповідав, як 102-річна американка пережила епідемію іспанки, поборола рак і двічі перехворіла на коронавірус. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ