Кане Танака

Найстаріша жінка світу відсвяткувала новий рекорд із пляшкою улюбленого напою

en.wikipedia.org

Довгожителька насолоджується кожним днем життя

Найстаріша жінка світу Кане Танака, яка була занесена у Книгу рекордів Гіннеса, стала найстарішою мешканкою Японії за всю історію. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на японські ЗМІ.

19 вересня вік Танаки склав 117 років і 261 день. Вона перевершила рекорд іншої японської довгожительки Набі Тадзіма, яка померла у квітні 2018 року у віці 117 років і 260 днів.

Світовий рекорд довгожительства зараз все ще належить француженці Жанні Кальман, яка померла в 1997 році у віці 122 років і 164 днів. Та у липні на Філіппінах знайшли жінку, яка народилася ще у 19 столітті. Зараз експерти перевіряють достовірність її документів.

Кане Танака, яка народилася 2 січня 1903 року, зараз живе у будинку для літніх людей в місті Фукуока. Через обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, вона давно не бачила своїх рідних. Та її онук, 60-річний Еідзі Танака, кажу, що довгожителька не втрачає оптимізму. Вона добре себе почуває і насолоджується кожним днем життя. Зараз вільний час жінка проводить, граючи настільні ігри з іншими мешканцями будинку.

Японка відсвяткувала свій новий рекорд з пляшечкою кока-коли, яку називає своїм улюбленим напоєм. Вона також одягла футболку із власним зображенням, яку їй подарували рідні.

Танака далеко не єдина довгожителька у Японії. За даними уряду Японії, кількість японців у віці 65 років і старше досягла рекордних 36,17 мільйонів, у тому числі 80 450 осіб у віці понад 100 років.

Люди, старші 64 років, зараз становлять 28,7% населення Японії — це найбільша частка серед усіх країн світу. А до 2040 року цей показник сягне рекордних 35%.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ