103-річна бабуся втілює свої мрії

Татуювання жаби і поїздка на мотоциклі: 103-річна американка вирішила втілити в життя всі свої мрії

Teresa Gomez Zavitz-Jones

Здійснювати бажання ніколи не пізно

103-річна американка Дороті Поллак вирішали нарешті виконати список останніх бажань – так званий, bucket list, тому жінка нарешті наважилася зробити собі татуювання, пише CNN.

Дороті, яка останніх кілька місяців живе в будинку пристарілих через пандемію коронавірусу, відсвяткувала свій день народження 16 червня. Медсестри розповідають, що жінка почувалася страшенно пригніченою через вимушену ізоляцію. Та згодом вона вирішила, що прийшов час втілити в життя всі пункти зі свого списку останніх бажань.

Першим пунктом було саме тату. Це виявився малюнок жаби, бо це єдина річ, яку Дороті любить більше, ніж пиво і бургери.

Бабуся закотила свій рукав і стійко перенесла всю процедуру. Майстер, який робив тату, розповів, що вона навіть не скривилася.

"Вона була така схвильована. Це було дивовижне відчуття. Якщо хтось старший століття каже вам зробити щось для них, ви просто повинні це зробити", розповів майстер, зазначивши, що Дороті була найстарішою людиною, якій він коли-небудь робив татуювання.

103-річна бабуся втілює свої мрії
103-річна бабуся втілює свої мрії
Фото: Teresa Gomez Zavitz-Jones

Наступним пунктом у списку бажань була поїздка на мотоциклі. Однак попереду, запевняє Дороті, у неї ще безліч пригод.

Раніше інша довгожителька, 104-річна британка Джейн Коллінз, яка вилікувалася від коронавірусу, розповіла про секрет свого здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ