Джейн Коллінз

104-річна жінка, яка поборола коронавірус, розкрила секрет свого здоров'я

Sarah Balmforth

За своє життя Джейн Коллінз пережила дві світові війни, епідемію іспанки, а тепер ще й коронавірус

104-річна Джейн Коллінз, яка проживає у будинку для пристарілих в англійському місті Дербі, стала однією із найстарших людей на планеті, яким вдалося побороти коронавірус. Про це пише Daily Mail.

Жінка потрапила до лікарні в кінці квітня, але, всупереч побоюванням медиків, уже за 10 днів вона вилікувалася від COVID-19. Коли її виписували, весь медперсонал зібрався, щоб провести Джейн оплесками.

"Я вже повернулася в будинок для людей похилого віку та відчуваю себе добре, – запевнила вона. – За мною тут наглядають. Я все ще трохи млява, але вже відзначаю своє одужання тортом і шампанським", – розповіла довгожителька. Її рідні вважають, що саме шампанське і є секретом її здоров'я.

Джейн Коллінз
Джейн Коллінз
Фото: Sarah Balmforth

"У неї завжди була сильна воля. Я нею пишаюся. Вона дуже гостра і дотепна, – розповіла родичка. – Вона завжди любила червоне вино і келих шампанського – ось її секрет".

За своє життя Джейн Коллінз пережила дві світові війни, епідемію іспанки, а тепер ще й коронавірус. Її чоловік, Джордж, помер в 58 років майже пів століття тому. Більшу частину життя жінка працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не припиняла водити авто.

У неї ніколи не було дітей, однак всі родичі насправді захоплюються нею. "Не дивно, що їй вдалося пережити все, що довелося на її вік. Думаю, вона нам всім ще покаже. Джейн завжди була з характером", – підкреслила внучата племінниця довгожительки.

На сьогоднішній день найстаршою людиною, яка подолала коронавірус, є 113-річна іспанка Марія Браньяс.

Нагадаємо, раніше секретом свого довголіття поділився найстаріший чоловік на планеті.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ