Анджеліна Фрідман

Супержінка: як 102-річна американка пережила епідемію іспанки, поборола рак і двічі перехворіла коронавірусом

WPIX

Довгожителька не припиняє радіти життю

102-річна Анджеліна Фрідман — надзвичайна жінка, на долю якої випало безліч складних випробувань, але їх усі вона зуміла подолати. Про її історію розповідає CNN.

Анджеліна народилася у 1918 році на кораблі, який перевозив мігрантів з Італії до США. Її мама померла одразу після пологів, але дівчинка змогла вижити завдяки двом старшим сестричкам, які подбали про неї, поки у Нью-Йорку дівчаток не зустрів батько. Це був саме розпал епідемії іспанки. А грип, як відомо, особливо небезпечний для маленьких дітей. Але Фрідман вдалося вижити у цей період.

Згодом, вже у дорослому житті, Анджеліна і її чоловік одночасно боролися з раком. Але чоловік помер. Жінка також пережила численні кровотечі і сепсис.

У березні, після того, як Фрідман потрапила у лікарню для проведення незначної операції, вона захворіла на коронавірус. Дочка Мерола розповіла, що її мама тиждень провела у лікарні, а потім продовжила ізоляцію в будинку для літніх людей. Після лихоманки, яка тривала кілька тижнів, 20 квітня Фрідман нарешті одужала.

Та через пів року, на початку жовтня, вона знову захворіла. У жінки був сухий кашель і висока температура. Лікарі подумали, що це може бути грип. Але Анджеліна знову отримала позитивний тест на COVID-19. Та й це не підкосило її.

Анджеліна Фрідман
Анджеліна Фрідман
Фото: WPIX

"Моя непереможна мама отримала негативний результат. Вона продовжує жити і радіти, незважаючи на те, що майже втратила слух і погано бачить", - розповіла дочка довгожительки.

Вона обожнює плести і робить для відвідувачів всілякі речі. На свій день народження вона влаштувала велику вечірку, а минулого року вона стала коронованою королевою "випускного вечора".

"Вона не найстаріша, хто пережив COVID-19, - сказала дочка. - Але вона може бути найстарішою людиною, яка пережила це двічі!"

Раніше "Дивогляд"  розповідав про 104-річну британку, яка стала однією із найстарших людей на планеті, яким вдалося побороти коронавірус, і розповіла про свій секрет здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ