Google Фото

З 1 червня Google Фото обмежить використання безкоштовного сховища

відкриті джерела

Сервісом користуються понад мільярд людей

З 1 червня 2021 року популярний сервіс для зберігання фото і відео Google Фото обмежує безкоштовне використання свого сховища. Про це ще наприкінці минулого року попередили у компанії, нагадує "Дивогляд".

Від початку літа користувачі зможуть використовувати без оплати лише 15 Гб пам’яті у хмарі. Щоб отримати до 100 Гб вільного місця, користувачам треба буде заплатити 54,64 грн на місяць або 548,88 грн на рік.

Зазначимо, раніше від моменту створення сервісу він був повністю безкоштовним і надавав користувачам можливість зберігати безмежну кількість фото і відео.

Сховище буде перейменовано на Storage saver. І, якщо раніше файли у хмарі автоматично стискалися, то тепер користувач зможе самостійно обирати, як зберігати свої фото і відео – у стисненому чи оригінальному розмірі.

За даними компанії Google, на сьогодні послугами Google Фото користуються понад мільярд людей. І щотижня вони завантажують у хмару 28 млрд фото і відео.

"З 1 червня 2021 року будь-які нові фотографії та відео, які ви завантажуватиме, зараховуватимуться до безкоштовного обсягу пам’яті у 15 ГБ, що додається до кожного облікового запису Google, або додаткового сховища, яке ви придбали як підписку на Google One. Сховище вашого облікового запису Google розподіляється між Диском, Gmail та Фото", - йдеться у повідомленні.

Фотографії та відеозаписи, які користувачі завантажили у високій якості до 1 червня 2021 року, не враховуватимуться у 15 ГБ вашого безкоштовного сховища. Це означає, що фотографії та відеозаписи, створені до 1 червня 2021 року, як і раніше, вважатимуться безкоштовними та звільнятимуться від обмежень сховища. У службі підтримки зазначають, що користувачі можуть будь-коли перевірити якість резервної копії в програмі Фото, перейшовши до резервної копії та синхронізації в Налаштуваннях.

Нагадаємо, нещодавно у компанії Google покращили безпеку призначеної для користувача інформації у браузері Chrome завдяки технології апаратного захисту стека.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ