Google Chrome

У Chrome додали нову функцію, яка захистить ПК від хакерів – як нею скористатися

Shutterstock

Це просто та ефективно

У компанії Google покращили безпеку призначеної для користувача інформації у браузері Chrome завдяки технології апаратного захисту стека. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на iTechua.

Тепер зловмисники не зможуть користуватися помилками безпеки в Windows. Новою функцією зможуть скористатися власники ПК з процесорами Intel 11-го покоління або AMD Zen 3 Ryzen, на яких встановлена Windows 10 2004 чи пізніша версія.

Ця технологія називається Intel Control-Flow Enforcement Technology (CET). Її вперше реалізували в Windows 10 в 2020-му. Наразі вона входить до Chrome 90 і не надає хакерам доступ до системи.

Новою функцією безпеки можна скористатися не тільки в Chrome, бо Microsoft додала підтримку технології Intel CET в Edge 90 (Canary), але не повністю, бо досі відсутній повний захист процесів рендеринга. Згодом ця функція з'явиться в браузерах Mozilla і Opera.

Якщо ваш ПК працює на процесорі, який сумісний з СЕТ, то "Диспетчер завдань" допоможе вам дізнатися, чи користується браузер апаратним захистом. Для цього натисніть у ньому вкладку "Подробиці", де має відображатися параметр "Апаратний захист стека".

До речі, нещодавно "Дивогляд" писав, що оновлення Windows 10 провокує "синій екран смерті" та проблеми з іграми.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ