Стрес, паніка, смуток, печаль, депресія

"Санта-Барбара" відпочиває: чоловік дізнався, що його син – насправді його дядько (відео)

Shutterstock

"Не можу повірити"

Американець Самір Сімпсон-Бей поділився дивовижною історією у своєму TikTok. Він стверджує, що той, кого він вважав своїм сином – насправді його рідний дядько. Про це повідомляє "Дивогляд".

Виявилося, що Самір розкрив зраду дружини з його дідом. За словами чоловіка, це сталося тоді, коли він і його близькі жили утрьох.

"Не можу повірити, що я очікував чогось від людини, у якої була друга сім'я за рогом будинку моєї бабусі", – зазначив американець.

Сімпсону-Бею стало відомо про зраду завдяки тому, що він побачив листування дружини зі своїм дідом. Він помітив у ньому відверті фото та натяки на секс. Це спілкування продовжувалося роками.

Самір стверджує, що батько його діда погано ставився до останнього у дитинстві. Американець таким чином цьому пояснює, чому його родич здатен на подібний вчинок. Тепер Сімпсон-Бей планує розлучитися, але все одно не відмовиться від того, кого він вважав своїм сином.

@stacks1400
@stacks1400

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка прийшла на весілля сина та дізналася, що наречена – це її втрачена дочка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ