Чоловічий кулак

У Києві блогер заради контенту поцілував на вулиці незнайомку – його одразу вдарив по обличчю невідомий (відео)

Shutterstock

Чоловікові, що знаходився поряд, ця витівка не сподобалася

У столиці України на пішохідно-велосипедному через Володимирський узвіз стався інцидент – стрімер (людина, що веде пряму трансляцію) підійшов до незнайомки та поцілував її у щоку. Згодом його вдарив по обличчю невідомий чоловік. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Киев Сейчас".

На розміщених кадрах видно, що хлопець підійшов до дівчини, яка стояла на мосту поблизу самоката та дивилася у свій смартфон. Спочатку "герой" щось у неї запитав, а потім поцілував у щоку.

Дівчина була здивована цим вчинком і обурено запитала, у чому справа. Через декілька секунд до стрімера підійшов невідомий чоловік і вдарив його по обличчю. Внаслідок сильного удару хлопець почав хитатися та відлетів у сторону.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві закривавлена блогерка одразу після ДТП почала записувати контент для Instagram.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ