Джефф Безос

"Мільярдери не повинні існувати": близько 40 тис людей не хочуть, щоб Джефф Безос повернувся на Землю після польоту в космос

Shutterstock

На думку автора однієї петиції, Безос – "злий повелитель, схиблений на ідеї захоплення Землі"

На сайті Change.org розмістили дві петиції, автори яких не хочуть, щоб засновник компаній Amazon і Blue Origin, мільярдер Джефф Безос, повернувся на нашу планету після польоту в космос. Про це повідомляє "Дивогляд".

Петиції з'явилися за декілька днів по тому, як Безос анонсував свою участь у суборбітальному космічному польоті на кораблі New Shepard разом із братом Марком. Якщо підсумувати, то загалом петиції набрали близько 59 тис підписів.

Перша петиція називається "Не дозвольте Джеффу Безосу повернутися на Землю". Станом на 21 червня, понеділок, її підтримало понад 39 тис людей. Судячи з усього, з часом її підпише значно більше людей.

"Мільярдери не повинні існувати — ані на Землі, ані в космосі. Але якщо оберуть останнє, то хай там і лишаються", – сказано у її тексті.

Друга петиція отримала назву "Петиція з вимогою не дозволити Джеффу Безосу повернення на Землю". На думку її автора, Безос – "злий повелитель, схиблений на ідеї захоплення Землі". Наразі її підтримало близько 20 тис людей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Ілон Маск розповів, що чекає на людей, які першими полетять на Марс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ