Метро

"Дерево електрику не проводить": у київському метро пожежу гасили шваброю – відео

Shutterstock

Керівництво метрополітену стверджує, що працівники вдавалися до найшвидших дій

У п'ятницю, 18 червня, на одній зі станцій Київського метрополітену сталася пожежа, від якої намагалися позбутися шваброю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook "Київ Оперативний".

Пожежу спричинили несправності проводки, яка знаходиться майже на стелі. Працівники метрополітену вирішили згасити полум'я за допомогою ганчірки та швабри. 

"Сталося займання розподільчого щитка. Зараз воно повністю ліквідоване, на місці працює служба електропостачання, причини займання з’ясовують фахівці. Відповідно будуть проводити необхідні ремонтні роботи", - розповіла заступниця начальника Київського метрополітену.

Очевидці встигли зафіксували це на відео, яке пізніше виклали у мережу. На запису можна побачити, що, незважаючи на небезпеку, рух для пасажирів у тому місці обмежено не було, тож вони проходили прямо під вогнем. 

Користувачі мережі були вражені такою реакцією працівників метро на вогонь. Ще більше вони були здивовані "сучасною" пожежною безпекою. Однак керівництво метрополітену стверджує, що вдавалися до найшвидших дій, щоб згасити пожежу.

"Зробили найшвидшим способом, коли принесли вогнегасник, він уже не знадобився. З погляду життєвої ситуації спосіб прийнятний. Ви би вдома зробили б так само... це було найшвидшим у цій ситуації... дерево електрику не проводить, фізику зі школи пам’ятаємо", – зазначають працівники.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у харківському метро іноземець кинувся під потяг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ