метро

"Героїв УПА": у Києві хочуть змінити назву однієї зі станцій метрополітену

Shutterstock

Певний елемент сучасного оформлення станції є "щонайменше недоречним", як вважає автор ідеї перейменування

Мешканець Києва вирішив зареєструвати петицію, щоб перейменувати станцію метро "Героїв Дніпра" на "Героїв УПА". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт столичної міської ради.

Автор петиції Василь Бабич стверджує, що наразі станція "названа на честь влаштованого російсько-більшовицькими окупантами у 1943 році взятті Києва та вигнання звідти інших окупантів – німецько-нацистських".

На думку чоловіка, операція призвела до багатьох жертв. Окрім цього, вона присвячена річниці більшовицького заколоту в Петербурзі, а також Бабич звернув увагу на ще один фактор.

"В оформлені станції присутня гвардійська стрічка, яка також сумно відома як колорадська та застосування якої в Україні після 2014 року є, на мою думку, щонайменше недоречним", – сказано у петиції.

Саме тому активіст пропонує відмовитися від стрічки на стінах Героїв Дніпра та замість неї скористатися червоно-чорною символікою боротьби українців проти окупантів. Зараз петиція зібрала підписи 110 осіб, а до її завершення залишилося 87 днів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у вагоні київського метро курили підлітки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ