Треба увімкнути голову і зробити маленьке зусилля – експертка з етикету про окуляри Мендель і кросівки Зеленської

"Якщо всі обговорюють не досягнення президента, а окуляри його прессекретарки – це професійний провал"

У мережі вже котрий день не припиняються обговорення поїздки президента України Володимира Зеленського у Париж на зустріч з президентом Франції Мануелем Макроном.

Однак, головне питання, на яке звернула увагу спільнота — не дипломатичні досягнення української делегації, а зовнішній вигляд прессекретарки Зеленського Юлії Мендель і його дружини Олени.

Фахівчиня з етикету і моделювання поведінки Анна Чаплигіна дала свою експертну оцінку з цього питання. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Прессекретар - це технічна роль (не робота і професія, а роль). Цей персонаж не є прямим учасником сцени. Його головне завдання - не привертати уваги до своєї персони, але допомагати грамотно і ефективно доносити інформаційний посил першої особи", - зазначила Чаплигіна.

Якщо після поїздки в Париж в інфополі вже котрий день обговорюють не основні меседжі президента України, а "вбрання" його прессекретарки - це професійний провал, - підкреслила експертка.

Усі звернули увагу на сонцезахисні окуляри, які Мендель почепила собі за комір піджака.

"Сонцезахисні окуляри - це сонцезахисні окуляри, а не обруч на голову або підвіска на шию. Потрібно увімкнути  голову і зробити одне маленьке зусилля - не на комір одягу повісити окуляри, а хоча б в руці тримати. Але навіщо вони взагалі були потрібні не охоронцеві, не снайперу — питання".

Окрім окулярів Чаплигіна звернула також увагу на костюм Мендель. За її словами, одяг було підібрано вкрай невдало і невідповідно до ділового етикету:

"Спідниця прессекретарки ... була б доречна для побачення, але не для людини, яка є хоч і десятим, але обличчям держави, біля кордонів якої зібрали максимум бойової техніки і ескалація збройного конфлікту висока як ніколи.

Шовк, атлас - тканини, що ваблять, струменять і підкреслюють всі жіночі принади за найменшого руху. Вони викликають бажання доторкнутися і погладити. Напівпрозорі тканини - шифон, органза - дають натяк і викликають бажання придивитися і розгледіти. Завдання прессекретаря - розбурхувати сексуальну фантазію?!".

Фахівчиня з етикету не обійшла увагою й  появу першої леді у Версальському палаці. Олена Зеленська одягла прямі чорні брюки і світлий тренч з поясом. Однак доповнила свій образ спортивними кросівками.

"Про зручні кеди першої леді ... У мене одне питання. Чому Єлизавета II, якій днями виповниться 95 (!) років, в момент величезної, непосильної особистої втрати може взути туфлі на підборах і обійтися без сонцезахисних окулярів, а люди, які вдвічі від неї молодші, очевидно фізично здоровіші, не перебуваючи під таким  психологічним пресом, не можуть? Можливо, справа не в фізичних можливостях?"

"Стиль - це результат експериментів, тобто безлічі помилок і рідкісного успіху. Експерименти вимагають ресурсу - часового, грошового і освітнього. Якщо на стиль ресурсу немає, то потрібно обрати безпомилковий варіант - надіти уніформу держслужбовця - темно-синій костюм і білу блузку. І тут немає місця для дискусій, як немає місця дискусіям у виборі одягу для пожежного".

Зазначимо, сама Юлія Мендель, яка вже звикла до професійних ляпів, не надто засмутилася стосовно підвищеної уваги до її проколу з етикетом.

У своєму Instagram вона виставила фото з Парижу і з окулярами за коміром і підписала: "Робота, яка надихає".

А згодом опублікувала відео у тому ж піджаку і з підписом "Сьогодні без окулярів...".

Юлія Мендель і її окуляри
Юлія Мендель і її окуляри
Фото: iuliia_mendel / Instagram

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше