Географія 5 клас

Географія за п'ятий клас: ТОП-5 ляпів Офісу президента

відкриті джерела

Кожен "має право на помилку"

Вважається, що у прес-службі глави держави мають працювати лише найкращі, бо це люди, через яких проходить уся офіційна інформація, що транслюється від імені президента і всієї країни.

Однак в Офісі президента України, як і в правлячій партії "Слуга народу", вочевидь переконані, що кожен має право на помилку. І навіть не одну.

21 липня президент Володимир Зеленський зустрівся із президентом Швейцарської Конфедерації Симонеттою Соммаругою, яку українська прес-служба назвала "главою держави". Однак у Швейцарії офіційно глави держави немає і цьому питанню навіть відведено цілий розділ на офіційному порталі швейцарського уряду.

Ця загалом неістотна помилка могла б залишитися непоміченою, якби не попередні більш гучні ляпи прес-служби ОП, яких не було б, якби хтось краще вчив географію у 5 класі.

Останній з них стався лише тиждень тому. Соцмережі ледве оговталися від шквалу фотожаб і жартів на тему поїздки Зеленського в "Луцьку" область.

Фотожаба Луцька область
Фотожаба Луцька область
Фото: Бабак

У січні в офіційному Twitter українського глави з’явився допис англійською мовою зі зверненням до жителів невідомої країни "Канадії".

Ще один курйозний випадок, пов’язаний із Канадою, стався в липні 2019 року, коли Зеленський планував візит до "столиці Торонто", хоча насправді канадською столицею є Оттава.

А в жовтні 2019 року прес-служба Зеленського написала, що президент поїхав до Латвії, а той опинився чомусь у Литві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!


ПРОКОМЕНТУЙТЕ