Куди не можна ставити Wi-Fi роутер і як його правильно розмістити – поради

Інколи люди купують дорогі роутери, але внаслідок певних помилок не дають їм повноцінно функціонувати.

Саме тому варто прислухатися до певних порад щодо правильного розміщення Wi-Fi роутера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Електротехніка

Сучасним маршрутизаторам краще не бути поряд з ще якоюсь електротехнікою (смартфони, телевізори, мікрохвильовки, інші роутери та модеми).

Якщо ми маєте два Wi-Fi роутери, то рекомендується їх робота на різних частотах. Наприклад перший на частоті 2,4Ггц, а другий – 5 Ггц. Справа у тому, що внаслідок роботи на одній частоті маршрутизатори можуть некоректно працювати.

Дзеркало

Дзеркало
Дзеркало
Фото: Shutterstock

Воно створює перешкоди для бездротового сигналу та розсіює його. Інколи він стає більш слабким, а в інших випадках взагалі зникає.

Стіна

Це особливо стосується бетонних стін. Вони добре поглинають сигнал, внаслідок чого через стіни сигнал проходить значно гірше.

Тепло

Будь-який роутер схильний до нагрівання і, у деяких випадках, перегрівання. Саме тому ми не радимо розміщати пристрій біля батареї або у місці, яке погано провітрюється.

Куди їх краще ставити

Wi-Fi роутер
Wi-Fi роутер
Фото: Shutterstock

Wi-Fi роутери краще ставити на великій висоті, щоб інша електрика не заважала сигналу. Оптимальна висота – 1,5-2 метра. В основному сучасні гаджети мають кріплення для стін.

Інколи користувачі сперечаються щодо розміщення антен на маршрутизаторі. Краще робити так, щоб вони завжди були у позиції догори, що дозволить добре  передавати та приймати сигнал.

Розміщуйте роутер у місці, яке найбільш доступне для кожної кімнати або для більшості з них. Також беріть до уваги кількість стін, які можуть впливати на  якість сигналу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як зрозуміти, що вашим Wi-Fi користується чужа людина.

Вам також може бути цікаво:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше