Дівчина зі смартфоном

Чому не варто лягати спати зі смартфоном – причини

Shutterstock

Звичний перегляд будь-якого контенту перед сном може істотно позначитися на здоров'ї

Багато людей звикли лягати спати і тримати телефон біля себе, але це може негативно вплинути на наше здоров'я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Проблемне засинання

Вчені стверджують, що смартфони безпосередньо впливають на наш мозок і сон в цілому. Саме тому вони не рекомендують користуватися гаджетами перед засинанням.

Справа в тому, що звичайне гортання стрічки новин або перегляд усіляких картинок не дають нашому мозку необхідного відпочинку, а тому йому складно налаштуватися на сон. Саме тому треба хоча б за годину до сну прогулюватися, або проводити час так, щоб наш мозок був стимульований до сну.

Сон на боку
Сон на боку
Фото: vokrugsveta.ru

Порушення циклів сну і неспання

Наш організм безпосередньо реагує на світло. Під час світанку, в основному, ми прокидаємося і ведемо активну діяльність до сутінок. Однак, сучасні смартфони, телевізори та інші гаджети збивають цикрадний ритм.

Окрім цього, вплив синього світла від дисплеїв провокує у нас ще більшу активність та шкодить очам. Це є ще одним аргументом стосовно того, що перед сном треба відпочивати від пристроїв хоча б протягом години.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про топ-5 міфів про смартфони.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ