Дівчина зі смартфоном

Топ-5 міфів про смартфони

Shutterstock

Актуальна інформація з приводу зарядки та шкідливості цих гаджетів

Смартфон – відносно новий винахід, проте це не завадило людям зв'язати його з численними помилковими думками. 

Заряджати треба лише повністю розряджений пристрій

Це твердження було актуальним у часи існування зовсім інших батарей у смартфонів. У сучасних гаджетах знаходяться літі-іонні акумулятори, які працюють інакше. Зокрема, треба робити так, щоб заряд не був нижче 40% і вище 80% заряду.

Негативний вплив на здоров'я людини

Колись ви могли чути про рак мозку та інші хвороби, спровоковані смартфонами, але наразі у нас немає ніяких наукових досліджень, що могли б це підтвердити.

Читайте також: Чому смартфон швидко розряджається – 4 основні причини

Не можна заряджати гаджет вночі

Є думка, що нічна зарядка може спровокувати перегрів і загоряння гаджету, але це не так, бо, знову ж таки, сучасні пристрої мають зовсім інші батареї.

Смартфон на зарядці
Смартфон на зарядці
Фото: Shutterstock

Шкідливість швидкої зарядки

Наразі відсутня будь-які докази, що підтверджують тезиси про шкоду швидких зарядок. Безумовно, наш смартфон заряджається у цьому випадку з підвищеною потужністю, але розробники оптимізують цей процес, тому він не шкодить гаджетам.

Обов'язковість антивірусу 

Багато людей вважають, що купівля нового смартфону неодмінно має супроводжуватися встановленням антивірусу, але це не так. Справа в тому, що звичні для користувачів ПК проблеми з деякими вірусами відсутні на мобільних пристроях, а також сучасні смартфони мають необхідне ПЗ, яке захищає пристрій.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи можна користуватися смартфоном під час заряджання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ