Смартфон на зарядці

Чому смартфон швидко розряджається – 4 основні причини

Shutterstock

З цією проблемою можна боротися певними методами

Ми завжди бажаємо, щоб наш телефон був стабільним, потужним і мав гарну автономність. Однак, остання може страждати, внаслідок чого пристрій розряджається за лічені години.

Постійне використання зарядного пристрою може провокувати дискомфорт, а тому в ITech розповіли про причини, якими може бути обумовлено швидке розряджання смартфону.

Стара батарея

У середньому виробники роблять батареї з розрахунком на 6-8 годин активного користування, або на 12-14 годин, якщо пристрій використовують помірно.

Якщо ви можете себе зарахувати до помірних користувачів, але ваш пристрій все одно розряджається за 6-8 годин, то цілком можливо, що ваша батарея застаріла.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Це можна зрозуміти як за часом автономної роботи, так і за часом, необхідним для заряджання смартфону. Для підтвердження або спростування своїх сумнівів краще звернутися до спеціалістів із сервісного центру.

Мобільні додатки, що додатково споживають енергію

Їх можна зарахувати до найбільш розповсюджених причин швидкого розряджання смартфону. На це можуть впливати мобільні ігри, Instagram, YouTube, Facebook та інші програми.

Щоб отримати інформацію щодо цього зайдіть в налаштування і подивіться розділ налаштувань батареї. Там має бути написано про енергоємність додатків.

Сповіщення та SMS-повідомлення

Активне користування соцмережами часто супроводжується великою кількістю сповіщень, що також виснажує батарею вашого смартфону. Боротися з цим можна шляхом обмеження отримання сповіщень, або взагалі їх повним вимкненням.

Автомобіль, смартфон
Автомобіль, смартфон
Фото: Depositphotos

Постійна активація мобільного інтернету

Це особливо актуально для тих, хто користується швидким 4G-інтернетом. Для запобігання швидкій розрядці рекомендується його вимкнення, якщо є така можливість.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому не варто користуватися Clubhouse.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ