Пара з Харкова з ланцюгом

Вже позбулися ланцюга: харків'яни, які закували себе на 14 лютого, розійшлися – фото й відео

sashaplusvika / Instagram

"Здоровий глузд підказав, що такі стосунки не потрібні"

Жителі Харкова, Вікторія Пустовітова і Олександр Кудлай, які 123 дня перебували "в ланцюзі", позбулися його та розірвали відносини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

У середу, 16 червня, Олександр Кудлай повідомив, що закохані "опинилися у патовій ситуації",

"На наш превеликий жаль, ми закінчуємо наші стосунки. Це все стало нашим минулим, до якого ми завжди будемо ставитися з повагою", – зазначив він.

Хлопець і дівчина позбулися ланцюга опівдні 17 червня на Набережній посеред Харкова. Поряд були присутні місцеві телеканали та представник "Книги рекордів України". Відомо, що це перебування у ланцюгу протягом 123 днів – новий рекорд.

За словами Вікторії Пустовітової, після цього вона повернеться до "повноцінного життя" та буде "займатися своїми справами". Вона сподівається, що ця історія буде "чудовим прикладом всім парам України".

Окрім цього, дівчина та Олександр Кудлай спростували чутки про те, що між ними були якісь суперечки. Також, як стверджує хлопець, кінець стосунків не пов'язаний з хейтом у соцмережах.

"У жодному разі. Це наше рішення… Ми один одного погано знали, мало розмовляли. Тепер у нас комунікація налагодилася, один одного ми знаємо досконально. І здоровий глузд підказав, що такі стосунки ні Віці, ні мені не потрібні. Нам це тільки нашкодить", – розповів Кудлай.

Олександр уточнив, що мова йде про "різні погляди на життя". Передусім ланцюг був для того, щоб пара могла зрозуміти те, що саме її турбує. За словами хлопця, інколи він навіть хотів одружитися з Вікторією.

Нагадаємо, що 14 червня, на День святого Валентина, Вікторая Пустовітова й Олександр Кудлай вирішили перевірити свої почуття та прикували себе ланцюгом, з яким вони планували жити протягом 3 місяців.

Вже наступного дня вони могли відмовитися від експерименту, що було обумовлено опіками і набряком. Не дивлячись на скепсис користувачів мережі, пара змогла прожити місяць у такому стані та постійно демонструвала, як вона вправляється з ланцюгом.

Окрім цього, харків'яни у травні прикували до себе ще одну дівчину, яка виявилася їх персональною тренеркою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ