подарунок

Жінка отримала приємний подарунок від коханки свого колишнього чоловіка – відео

Shutterstock

Наразі жінки активно спілкуються між собою та вважають одна одну справжніми подругами

Жителька США на ім'я Елізабет Ліндсі поділилася у мережі історією про те, як отримала несподіваний подарунок від коханки свого чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TikTok Елізабет. 

Жінка знала про зраду коханого, натомість коханка навіть не підозрювала про існування Елізабет. Коли вона виявила це – розірвала стосунки із чоловіком, а його вже колишній дружині надіслала подарунок – величезне печиво у формі руки, що тримає телефон, на якому відображено надпис "Ти така підозріла". 

Ця фраза нагадала Елізабет ту ніч, коли вона особисто зателефонувала коханці. Щойно чоловік дізнався про це – почав забирати у жінки телефон та кричати цю фразу. 

Друге печиво було із ніком чоловіка у соцмережі, через яку він познайомився із коханкою. Цікавим є те, що за весь час їхніх стосунків він не розкрив їй свого справжнього імені.

Також у коробці містилося ще й третє печиво, на якому були зображені дві дівчини та фраза "Вибач, що спала з твоїм чоловіком". 

Елізабет Ліндсі дуже сподобалась така несподіванка. Відомо, що наразі жінки тісно спілкуються між собою та вважають одна одну справжніми подругами.

Користувачів мережі також вразив цей вчинок. Вони зазначили, що жіноча дружба та солідарність дійсно існують: 

  • "Жінки, які підтримують жінок, мають найкраще почуття гумору";
  • "Іноді ми знаходимо друзів у найнесподіваніший спосіб";
  • "Уявляю, як той, хто робив це печиво, був розгублений";
  • "Ось що ми всі повинні робити, якщо з нами станеться щось подібне".
@elizabethlindsay3

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік переспав із чужою дівчиною та залишив повідомлення її хлопцю в туалеті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше