Восьминіг з дайверами

Кохання у кожному щупальці: восьминіг почав обійматися з дайверами та став героєм мережі – фото

Caters News

"Я відчув, як присоски на щупальце обхопили мої губи і проникли в рот... треба сказати, що відчуття було дуже незвичайним"

Калеб Хейкс і його партнерка по дайвінгу плавали у водах Гавайських островів, щоб побачити підводний світ і його мешканців. Однак, їх спокійну прогулянку порушив восьминіг, котрий почав з ними обійматися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Epoch Times.

Спочатку дайвери побачили, що їх оточили восьминоги, що трохи налякало людей. Однак, згодом вони зрозуміли, що істоти не налаштовані до них агресивно.

"Цей восьминіг зовсім не виявляв агресивність! Восьминоги взагалі дуже допитливі і тямущі. Якщо подружитися з одним з них, то поруч з вами вони будуть відчувати себе в безпеці", – розповів Калеб, який заснував фірму з навчання підводному плаванню "Захоплюючий дайвінг на Гаваях".

Чоловік і його партнерка спочатку плавали з восьминогом приблизно годину, а згодом той взагалі почав обійматися з людьми.

"Я не очікував, що він розміститься на моєму обличчі таким ось чином, але, думаю, йому просто подобалося сидіти в бульбашках. А потім я відчув, як присоски на щупальце обхопили мої губи і проникли в рот... треба сказати, що відчуття було дуже незвичайним", – поділився своїми враженнями дайвер.

За словами Хейкса, восьминіг на дотик дуже слизовий і м'який. Йому важко описати чашкові присоски цих істот, але вони однозначно дуже міцні.

Судячи з усього, з часом восьминіг зрозумів, що його більше цікавить дайверка, а не чоловік. Саме тому він згодом обійняв жінку ззаду.

"Людям не слід намагатися входити в контакт з восьминогами, так як деякі з них можуть бути небезпечними або отруйними. Це представники дикої природи, і більшість з них краще не чіпати", – застеріг Калеб.

Яскравим підтвердженням цих слів може стати інцидент, який трапився в Австралії. Там гігантський восьминіг несподівано напав на чоловіка, який гуляв з дитиною.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ