Пара з Харкова, яка закувалася в ланцюг

Закохані з Харкова прикували до себе ще одну дівчину – фото

wecontacted / Instagram

Вже зовсім скоро вони позбудуться "ланцюга кохання"

На день святого Валентина цього року Олександр і Вікторія з Харкова прикувалися один до одного ланцюгом. Вони планують позбутися "ланцюга кохання" в травні, але коли це точно відбудеться – наразі невідомо.

Судячи з усього, під кінець свого експерименту вони захотіли різноманітності та покращити своє здоров'я, а тому прикували до себе ще одну дівчину на ім'я Наталія, яка виявилася їх персональною тренеркою. 

Вона вивчила всі медичні показання закоханих і вирішила, що для кращого розуміння їхнього життя їй теж варто приєднатися до ланцюга. На думку Наталії, завдяки цьому її поради щодо харчування та спорту будуть більш ефективними.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Олександр і Вікторія ледве не відмовилися від свого експерименту наступного дня після того, як їх прикували. Це було обумовлено набряками та іншими травмами.

Також закохані розповідали, що така радикальна зміна змусила їх багато чого навчитися. Наприклад, вони удвох стоять біля плити, а також оригінально займаються іншими справами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ