Гроші

Батьки дівчини вигнали її хлопця з дому, через те, що той не розкривав їм розмір своєї зарплати

Shutterstock

Знайомство з батьками коханої людини – дуже важливий етап. Звичайно, усі ми хочемо, щоб він пройшов вдало, однак інколи трапляються й сюрпризи

Так, наприклад, молодий хлопець поділився історією про те, як під час знайомства батьки коханої закрили його у кімнаті, щоб розпитати про зарплату, а потім вигнали з дому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Це сталось під час їхньої приватної зустрічі, коли мама і тато дівчини запросили хлопця на обід без доньки. За столом вони втрьох чудово розмовляли, а за деякий час батьки попросили хлопця залишити свій телефон і ключі від машини та піти із ними в іншу кімнату. Там вони розпитували зятя про зарплату. 

“Ми почали говорити про роботу. Вона взагалі не знали, скільки мені платять, тому настирливо питали про це. Я ввічливо відмовився називати цифри і натякнув, що це не їхня справа”, – розповів хлопець.

Але батьків нареченої така відповідь не влаштувала, тож вони продовжували розпитувати хлопця, мовляв, що вони повинні бути впевненні у тому, що він зможе забезпечити їхню доньку. 

"Я старався переконати їх, що їхня дочка в надійних руках. Крім того, гроші – це ще не все. Любов та повага – ось що важливо. Але теща думала по-іншому… Я був збентежений – мені дуже не сподобалася ця розмова", – згадує хлопець. 

Коли хлопець спробував піти з кімнати, щоб уникнути цієї розмови – батько його коханої закрив двері на ключ та відмовився випускати його, поки він не розкриє розмір своєї зарплати. 

Хлопець відмовився розкривати подробиці, тож тесть вигнав його з дому. Після цього батьки зателефонували своїй доньці та розповіли про неповагу молодого чоловіка до них. 

Дівчина попросила коханого вибачитися перед ними, однак він відмовився.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік втік з власного весілля, але наречена швидко знайшла йому заміну серед гостей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ