Сексуальне насильство

На випускному у Кривому Розі вчитель зґвалтував школярку: поліція їй порадила зіграти весілля – журналістка

Shutterstock

Наразі потерпіла терміново шукає адвоката

За словами журналістки Олена Вишницької, у Кривому Розі школярка під час випускного вечора була зґвалтована вчителем. Як пише Олена, місцеві правоохоронні органи радять потерпілій "зіграти весілля". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook журналістки.

"Здавалося б, я так багато знаю про біль, жорстокість і несправедливість, що воно би мало вже бути бронею. Але ось північ, суботній літній вечір. Друг просить передзвонити – каже, що вчора його сестру зґвалтував на шкільному випускному її вчитель. Заяву не подали. І я розумію, чому не подали. І страшно від того, що я підсвідомо згодна з цим рішенням", – стверджує Вишницька.

Згодом журналістка доповнила цю історію інформацією про те, що школярка подала заяву до поліції і вже пройшла процедури для фіксації злочинних дій.

"Місцеві мєнти запропонували дівчинці зіграти з насильником свадьбу. Очєнь ценний совєт, пасіба, краще б роботу свою, бл*ть, робили. Тому шукаємо дуже терміново адвоката у Кривому Розі", – написала Олена.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у мережу "злили" БДСМ-відео з американським політиком.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ