Відредаговані фото

У США знімки учениць школи заблюрили, щоб не було видно грудей – фото

Bartram Trail High School Yearbook

Внаслідок цього виник черговий скандал навколо сексизму

Одна зі шкіл Флориди (США), Bartram Trail, змінила фотографії 80 учениць для шкільного альбому, щоб приховати їм груди. Деяким дівчатам "додали" одяг, щоб теж прикрити певні зони тіла. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

За словами представників школи, знімки змінили, щоб вони не протирічили встановленому дрес-коду, згідно якому одяг школярів має бути "скромним". Учениці стверджують, що фото вирішили змінити без їх думки.

Виявилося, що автор ідеї – вчителька цієї школи. Вона зробила це на власний розсуд. У підсумку 80 учениць, фотографії яких відредагували, звинуватили навчальний заклад у сексизмі, бо хлопцям ніяким чином їх знімки не змінили.

Відредаговані фото
Відредаговані фото
Фото: Bartram Trail High School Yearbook

"Подвійні стандарти шкільного альбому особливо проявляються у тому, що вони дивляться на наше тіло і вважають, що трохи відкрита шкіра – це сексуально…Але і той же час вони дивляться на хлопців, на фотографії команд з плавання та інші спортивні фотографії, і вважають, що це нормально, і це справді неприємно і засмучує", – стверджує 15-річна школярка Райлі О'Кіф.

Школу відразу розкритикували за цю ініціативу. За словами її адміністрації, якщо батьки не хочуть стати власниками альбому з новою версією фото, то вони отримають назад по $100 (ціна альбому). На думку частини батьків, у школі вчинили правильно.

Цікаво, що дрес-код у навчальному закладі справді існує. У правилах нинішнього навчального року написано, що одяг повинен повністю прикривати плечі, а також має бути "скромним, не відволікаючим і не відвертим". Окрім цього, правила стосуються "надмірного макіяжу" й "екстремальних зачісок".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Burger King звинуватили у сексизмі через твіт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ