Золотий Глобус і Том Круз

"Золотий глобус" не покажуть "через відсутність расової різноманітності" – Том Круз вже повернув свої нагороди

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

Голлівудська зірка збентежена цим інцидентом

Телекомпанія NBC, яка зазвичай показує церемонію вручення премії "Золотий глобус", не буде її транслювати в 2022 році. Це обумовлено тим, що серед членів журі немає расової різноманітності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC News.

Кінопремію організувала асоціація іноземної преси Голлівуду (HFPA), в яку входять 86 журналістів. Проблема для телеканалу в тому, що серед них немає жодної людини, яка представляє африканську расу. Тепер невідомо, хто покаже "Золотий глобус" в 2022 році.

"Мы, як і раніше, вважаємо, що HFPA серйозно налаштована щодо масштабних реформ. Однак, зміни такого масштабу вимагають часу і зусиль, і ми вважаємо, що Асоціації потрібен час, щоб все зробити правильно. NBC не транслюватиме "Золотий глобус" 2022 року", – зробила заяву телекомпанія.

Представники телеканалу сподіваються, що Асоціація вирішить цю проблему, бо NBC бажає транслювати "Золотий Глобус" у 2023 році.

Ця подія привернула увагу голлівудської зірки Тома Круза, який на знак протесту повернув свої нагороди "Золотий глобус". Як пише CNN, актора теж збентежив факт, що відсутня расова різноманітність.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що оголошено дату проведення фестивалю DC FanDome у 2021 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ