Бумсланг

Коти помітили смертельно отруйну змію на різдвяній ялинці та врятували своїх господарів – відео

Shutterstock

Отрута істоти може вбити людину навіть у малій дозі

У ПАР сім'я встановила вдома різдвяну ялинку, на яку забралася отруйна змія. Першими цю істоту помітили коти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Це сталося у місті Робертсон (провінція Західний Кейп), у сім'ї британського біржового трейдера Роба Вайлда. Люди прикрасили перед святами ялинку, але через кілька годин помітили, що пара домашніх котів дивно на неї реагує. Спочатку господарі подумали, що 4-лапі знайшли гризуна, але згодом Вайлд помітив на ній смертельно небезпечну змію за назвою бумсланг.

Її отрута провокує кровотечу та може вбити людину навіть у малій дозі. Це налякало чоловіка та він звернувся до професійного змієлова Джеррі Гейнса, який прибув лише за кілька годин. Протягом цього часу фахівець радив триматися подалі від ялинки та спостерігати за змією.

На щастя, після прибуття серпентолог зняв небезпечну 1,5-метрову істоту з дерева. Тепер експерти планують вивчити стан здоров'я змії, а потім повернути її на волю у дику природу.

"Швидше за все, бумсланг заповз у будинок у пошуках води та їжі, а потім спробував сховатися в укритті, яким виявилося дерево. Ці змії хоч і отруйні, але дуже полохливі", – розповів змієлов.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що кіт врятував дітей від однієї з найотруйніших змій ціною власного життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ