Королівська Кобра (Ophiophagus hannah)

"Завжди змивайте воду": у ПАР кобра виповзла з унітаза та вкусила європейського туриста за пеніс

Shutterstock

Постраждалий чекав 3 години вертоліт екстреної допомоги, щоб потрапити у найближчу лікарню, розташовану на відстані близько 350 км

У ПАР відпочивав 47-річний європейський турист, якого несподівано вкусила за статевий орган кобра, що знаходилася в унітазі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Чоловік приїхав у ПАР з Нідерландів. Під час сафарі в одному із заповідників він пішов у туалет, де його чекала змія – вона сховалася в унітазі та атакувала туриста.

У чоловіка почало сильно пекти в області геніталій, які опухали та стали фіолетовими, що вказувало на некроз – потенційно смертельний стан, обумовлений зараженням бактеріями тканини.

Йому довелося 3 години чекати вертоліт екстреної допомоги, який мав доставити постраждалого до найближчої лікарні, розташованої на відстані близько 350 км.

Лікарня
Лікарня
Фото: Shutterstock

Після нападу змії чоловікові довелося провести операцію відновлення геніталій. Медики стверджують, що йдеться про перший описаний медичний випадок отруєння геніталій коброю.

Голландцю надали допомогу, але лікарям довелося видалити значну частина тканини у його статевому органі. Через 9 днів він потрапив на батьківщину, де йому додатково видалили частину мертвих тканин статевого органу.

На щастя, місцевим хірургам вдалося відновити геніталії, а вже через рік їх функції і чутливість теж повністю відновилися. Медики також дали рекомендацію людям, які планують подорожувати тропіками:

"Завжди змивайте воду в туалеті перед тим, як сісти на унітаз у країні, сумно відомій своєю популяцією змій"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як пітон вкусив чоловіка за геніталії, поки той сидів на унітазі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ