Тигр

У Криму батьки піднесли 1-річного хлопчика до тигра – той відкусив дитині палець (фото)

Shutterstock

"Я вважаю, що огорожа біля небезпечних тварин недостатня"

У тимчасово окупованому Криму подружжя з 1-річною дитиною відвідало приватний сафарі-парк "Тайган", де тигр відкусив хлопчику палець. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Очевидиця цього інциденту стверджує, що чоловік і жінка вирішили погодувати тигра.

"Мама дала шматок м'яса дитині в руку, а батько підняв її, просунув прямо до клітки вольєра. Хлопчик засунув руку з м'ясом у вольєр до тигра, і той відкусив м'ясо разом з пальцем дитини. Не знаю, чим думали батьки в той момент, адже на кожному кроці у парку інформаційні таблички, що не можна підходити близько до вольєрів, тварини кусаються", – стверджує дівчина.

Окупаційне російське Головне управління Слідчого комітету у тимчасово окупованому Криму повідомило, що дитина опинилася поблизу клітки з тигром через мати – 22-річна жінка перенесла хлопчика через захисну огорожу. 

"Зараз дитина спільно з матір'ю перебуває в лікарні, де їй надається медична допомога", – йдеться у повідомленні.

Інцидент з 1-річним хлопчиком і тигром у Криму
Інцидент з 1-річним хлопчиком і тигром у Криму
Фото: РосЗМІ

РосЗМІ пишуть, що тигр відкусив 1-річному хлопчику великий палець лівої руки. Після цього одразу викликали медиків, які обробили рану та відвезли постраждалого у лікарню. Цю подію вже прокоментувала матір дитини.

"Дитина у свідомості, вчора була операція. Їсть, грає, намагається звикнути брати все однією ручкою. Слідчі сказали, що краще не подавати заяву, адже провини парку немає. Я вважаю, що огорожа біля небезпечних тварин недостатня. Плюс, відсутня медсестра, першу допомогу надати не можуть, попри те, що це місце підвищеної небезпеки", – процитували жінку росЗМІ.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, у ПАР тигр роздер доглядача та суперника задля сексу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ