Кіт на новорічній ялинці

"Геніальна ідея": жінка показала, як захистити новорічну ялинку від кота – фото

Shutterstock

Господарка виявилася хитрішою, ніж пухнастий

Мешканка США Ірен Олокко поділилася дивовижним способом, який захистив її ялинку та іграшки від одного з її котиків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Dodo.

За словами Олокко, з нею живуть два коти, одного з яких звуть Віктор. Одного разу вона помітила, що пухнастого дуже зацікавила новорічна ялинка та іграшки на ній. Однак, жінка виявилася хитрішою.

"Коли він був ще кошеням, я виявила, що найбільше він ненавидить мандарини. Ми разом сиділи на дивані, і коли я почала чистити мандарин, він зашипів і втік. Я почала класти апельсини чи мандарини на меблі там, куди не хотіла його пускати, і це спрацювало. Щороку він крав різдвяні кульки з ялинки і знищував різні прикраси. Тоді мені на думку спала геніальна ідея…"

Американка поклала навколо ялинки мандарини, що спрацювало – Віктор відступив! А якими методами боротьби з котиками на новорічні свята користуєтеся ви?

До речі, цього жовтня "Дивогляд" повідомляв про жартівливі поради кото-експертів, які допоможуть захистити ялинку від домашнього улюбленця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ