Вібратор

У Запоріжжі чоловік пограбував секс-шоп, але гроші його не зацікавили – відео

Shutterstock

Правоохоронці затримали злочинця, з яким була лише одна розпочата банка анальної смазки

У Запоріжжі невідомий чоловік пограбував магазин для дорослих "Полуничка", але зацікавили його зовсім не гроші. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Справжнє Запоріжжя".

Чоловік проліз у магазин і, не оглядаючи усе довкола, попрямував до стелажу з вібраторами звідки дістав п'ять апаратів для задоволення.

Його увагу привернули ще й п'ять анальних смазок, які він також прихопив із собою. 

Під час цієї операції з пограбування чоловік кілька разів пробігав повз касу, але, судячи зі всього, гроші його цікавили найменше. 

Співробітники секс-шопу "Полуничка" розповіли, що спочатку грабіжник мав намір придбати щось, але спершу попросив поміняти $1 тис на гривні. Згодом працівники магазину помітили у кишені чоловіка пістолет, коли той діставав гроші. Вони одразу ж натиснули кнопку тривоги та викликали поліцію. 

Правоохоронці затримали злочинця, з яким була лише одна розпочата банка анальної смазки. Де ділися інші смазки та п'ять вібраторів – невідомо. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Братиславі жінка зайнялася з грабіжником оральним сексом, щоб затримати його до приїзду поліції.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ