Злодій пограбував медлабораторію, а після не зміг вийти з неї

Горе-злодій: в Ужгороді чоловік пограбував медлабораторію, а після цього не зміг з неї вийти

Управління охорони поліції у Закарпатській області / Facebook

Грабіжник зателефонував по допомогу до поліції

В Ужгороді правоохоронці затримали злодія, який пограбував медичну лабораторію, а після цього не зміг вийти з неї. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Управлінні охорони поліції в Закарпатській області.

Повідомляється, що злочинець заздалегідь продумав план пограбування. Він сховався у туалеті, що знаходився у приміщенні медичної лабораторії, та дочекався поки всі підуть додому. 

Після цього він проник у бухгалтерію, звідки й викрав близько 7,5 тис грн. Також злодій не обійшов боком скриньку, призначену для пожертв на лікування важкохворої дитини.

Після цього він почав шукати вихід, а коли знайшов – не зміг потрапити на вулицю. Річ у тому, що на дверях та вікнах стояли решітки, через які неможливо було пролізти. 

Щоб вибратися з "пастки" злодію довелося телефонувати у поліцію. Коли правоохоронці прибули на місце, злочинець сказав, що його закрили у приміщенні лабораторії, але ніхто не повірив.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі п'яний грабіжник увірвався в чужу квартиру і заснув на дивані.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ