Чоловіки, які обікрали туристів

В Одесі зловмисники, які обікрали туристку, пообіцяли їй повернути одну річ – це стало їх фатальною помилкою (фото)

Одесса INFO / Telegram

Чоловіки особисто зустрілися з постраждалою і віддали вкрадене, але це їм не допомогло

В Одесі зловмисники порізали намети туристів і забрали їх особисті речі, серед яких згодом виявили паспорт. Вони пообіцяли його повернути та згодом були затримані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Одесса INFO".

Злочинці серед особистих речей жінки знайшли паспорт, а тому зателефонували їй і сказали, що хочуть повернути цю річ. Туристка погодилася та зустріла двох чоловіків на залізничному вокзалі, де вони передали їй документи та зникли.

Після цього постраждала звернулася до правоохоронців, які наздогнали та затримали зловмисників. Ті мали з собою речі обкрадених туристів.

У законодавстві (ст. 185 ККУ) існує кримінальна відповідальність за таємне викрадення чужого майна. Злочинцям вона загрожує у тому випадку, якщо вкрадене ними майно має вартість, що перевищує 227 грн. Якщо крадіжка виявиться дрібною, то їх можуть просто оштрафувати.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі п'яний грабіжник увірвався в чужу квартиру і заснув на дивані.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ