Рольф Кестел

Чоловік просидів у в'язниці 40 років за пограбування з водяним пістолетом

Arkansas Department of Correctio

Висока ціна за 200 вкрадених доларів

У США чоловіка засудили до довічного ув’язнення за пограбування закусочної. Таку ціну він заплатив за те, що вкрав 264 долари, погрожуючи касиру іграшковим водним пістолетом. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Пограбування сталося у 1981 році у штаті Арканзас. Рольф Кестел, якому тоді було 30 років, увірвався до кафе і, погрожуючи співробітникам предметом, схожим на пістолет, забрав гроші. У ході нападу ніхто не постраждав. Згодом з’ясувалося, що зброєю виявилася звичайна іграшка.

Американські правозахисники багато років боролися за звільнення Кестела, адже вважали, що покарання неспівмірне зі злочином.

Навіть касир закусочної, на якого Рольф наставив свою "зброю", відкрито виступав за те, щоб його випустили на волю.

"Я сидів і думав про це ночами. Я не міг повірити, що ця людина все ще в тюрмі. Він заплатив за свій злочин ціну в десять разів вищу за ту, що мав. Вам час його випустити", - зазначив він.

21 вересня прессекретар арканзаської ради з умовно-дострокового звільнення підтвердила, що прохання Кестела схвалено, і незабаром він зможе вийти з в'язниці.

"Система зламана. Я рада, що Рольф вийде на свободу, але наші погляди на тюремне ув'язнення родом з XVI століття повинні змінитися. На жаль, в тюрмах повно таких ось "Рольфів"", - заявила режисерка Келлі Дуда, яка боролася за звільнення Кестела і зняла про нього документальний фільм.

Нещодавно "Дивогляд" розповідав, що в Австралії чоловік добровільно повернувся до в'язниці, з якої втік 30 років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ