Термальне озеро в Єллоустоунському національному парку

У США туристка потрапила до в'язниці, бо прогулялася навколо озера – як це сталося

Shutterstock

За словами засудженої, вона порушила законодавство ненавмисно

26-річна туристка Меделін Кейсі прогулялася навколо термального озера в Єллоустонському національному парку, який вважають небезпечним для життя. Внаслідок цього дівчина потрапило до в'язниці за хуліганство. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Кейсі, яка приїхала зі штату Коннектикут, відвідала одну з найбільших термальних зон країни. Вона та її двоє друзів зійшли з позначеної туристичної стежки та вирушили до басейну гейзерів Норріс.

Останній має гарячі джерела та мінеральні струмки. Це помітили інші мандрівники, які зафіксували на камеру прогулянку трьох туристок і повідомили про це адміністрації парку.

У підсумку правоохоронні органі засудили Кейсі до 7 днів тюремного ув'язнення за статтею "Хуліганство", а також оштрафував дівчину на $1 тис. За словами Меделін, вона опинилася у забороненій зоні ненавмисно, бо не помітила огорожу та попереджувальні знаки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США 73-річна жінка стала мільйонеркою через необачні дії поліції.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ