Суд

Понад 100 тис грн штрафу та громадські роботи: у Львові покарали чоловіка, бо він покусав голову ОСББ

Shutterstock

Нападник пояснив свій вчинок емоційним зривом, який викликала бездіяльність постраждалого на посаді голови ОСББ

Мешканець Львова був покараний Залізничним районним судом, бо він покусав голову ОСББ. За судовим рішенням постраждалий отримає від нападника понад 102 тис грн в якості компенсації, а також правопорушник проведе 160 годин на громадських роботах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Zaxid.net.

Конфлікт стався у квітні цього року. За версією слідства, 39-річний Віталій Шебек напав на 59-річного голову ОСББ "Любінська дорога" Михайла Дручека – він взяв обома руками його голову та вкусив за носа.

Потім чоловіки впали на землю, де нападник додатково вкусив Дручека за мізинець лівої руки. У постраждалого згодом діагностували перелом нігтьової фаланги, три кусано-рвані рани на носі та садна на обличчі і губах. Таким чином, мова йде про легкі тілесні ушкодження.

Жертва нападу одразу звернулася до поліції та подала цивільний позов з вимогами сплатити 78 тис грн матеріальної шкоди та 250 тис грн. моральної компенсації. У ході судового засідання, яке провели у середу, 11 серпня, Шебек визнав свою провину.

За його словами, конфлікт обумовлений бездіяльністю Дручека на посаді голови ОСББ та проблемами у будинку, де він живе. Нападник також розповів, що постраждалий довго не звертав уваги на його звернення. Саме тому, як вважає Шебек, у нього стався емоційний зрив.

Цей інцидент теж прокоментував Дручек, який після бійки протягом місяця був на лікарняному та приділяв час спеціальним процедурам для лікування рубців. Також медики радять йому зробити пластичну операцію на носі, яка коштує 77,4 тис грн.

"Наслідки завданих йому тілесних ушкоджень спостерігаються і досі, оскільки при згині пальців в кулак фаланга ушкодженого пальця затерпає та він повністю не відчуває її, а внаслідок пошкодження носа в нього утруднене дихання та з'явились головні болі", – йдеться у судовому вироку.

Суддя Богдана Гедз, яка розглянула цю справу, визнала, що Віталій Шебек винний в умисному завданні легких тілесних ушкоджень. Вона призначила правопорушнику 160 годин громадських робіт.

Окрім цього, суддя частково задовольнила цивільні вимоги Михайла Дручека та стягнула 77,9 тис грн матеріальної шкоди, а також 25 тис грн моральної. 

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що пенсіонер спробував пограбувати банк, але там не зрозуміли його вимог, бо не розібрали почерк злочинця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ