Пограбування банку пенсіонером

Пенсіонер спробував пограбувати банк, але там не зрозуміли його вимог, бо не розібрали почерк злочинця – фото

Sussex Police

В одній з фінустанов подумали, що 67-річний чоловік їх розігрує, а тому просто прогнали дивного клієнта

У Великій Британії 67-річний Алан Слеттері вирушив у банк у місті Істборн, щоб здійснити пограбування. Він мовчки передав працівникам фінансової установи записку з вимогами, але ті не змогли зрозуміти, що він них хочуть, через незрозумілій почерк. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Eastbourne Herald.

Пенсіонер намагався скористатися своїм методом у трьох банках у різних містах, але пограбувати йому вдалося лише один. Правоохоронці стверджують, що спочатку він спробував здійснити злочин у банку Національного будівельного товариства в Істборні о 10:45 (за місцевим часом) 18 березня 2021 року.

Чоловік передав працівнику фінустанови записку, в якій написав:

"Ваш екран (захисне скло перед співробітником банку, – "Дивогляд) не зупинить те, що у мене є, просто передайте гроші десятками і двадцятками. Подумайте про інших клієнтів"

Пограбування банку пенсіонером
Пограбування банку пенсіонером
Фото: Sussex Police

Втім, касир не зміг розібрати написане. 67-річний чоловік був цим шокований і покинув банк без грошей. Потім працівники прочитали та зрозуміли зміст написаного, а тому викликали поліцейських.

26 березня Алан навідався до іншої філії цього ж банку, але цього разу в своєму місті. Там розібрати сенс написаного вдалося колезі касира, який віддав пенсіонеру 2,4 тис фунтів стерлінгів готівкою (близько 88 тис грн).

Після вдалого пограбування Слеттері 1 квітня навідався у банк NatWest на Хевлок-роуд в Гастінгсі. Співробітниця банку подумала, що її хочуть розіграти, а тому викинула записку та прогнала 67-річного пенсіонера. У підсумку правоохоронці затримали зловмисника, який зізнався у злочинах і отримав термін у в'язниці.

Пограбування банку пенсіонером
Пограбування банку пенсіонером
Фото: Sussex Police

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік узяв нову BMW на тест-драйв і пограбував на ній банк, щоб придбати авто.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ