BMW

"Пограй зі мною і помри": чоловік узяв нову BMW на тест-драйв і пограбував на ній банк, щоб придбати авто

відкриті джерела

Хитрість касира дозволила затримати злочинця

50-річний американець Ерік Діон Воррен дуже хотів стати власником "нулячої" BMW, а тому вирішив вчинити радикально. Щоб стати власником авто, він взяв його на тест-драйв і поїхав грабувати банк. Про це розповіли в CBS.

Ентузіаст зайшов в установу з дробовиком і передав касиру записку, що допомогло йому отримати бажані гроші.

"Це йоб*** пограбування. Пограй зі мною і помри. Я хочу $10 тис купюрами по $50 і $100, тепер у тебе є 1 хвилина, інакше я тебе уб'ю", – було написано в записці.

Потім він поїхав назад у автосалон, щоб за допомогою награбованих коштів зробити перший внесок на BMW. Однак, план Еріка виявився не ідеальним, бо  працівник банку залишив у його сумці помічені $20 купюри.

Окрім цього, грабіжник так хотів якомога швидше стати власником автівки, що забув на місці записку зі своїми відбитками, яку він раніше передав касиру. Також його зовсім не спантеличило те, що автомобіль помітили на місці скоєння злочину.

Ерік Діон Воррен
Ерік Діон Воррен
Фото: Lubbock County Detention Center

Саме вищезазначені фактори допомогли поліцейським затримати автора геніального плану в автосалоні. Тепер 50-річний чоловік відбуває 20-річне тюремне ув'язнення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що блогер отримав 18 кримінальних обвинувачень через трюки на модифікованому пікапі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ