McDonald's

У Росії православна віруюча наїлася у McDonald's під час посту та подала на компанію в суд

molbuk.ua

У своїй заяві жінка зазначила, що два роки тому її спокусила реклама бургерів

У Росії православна віруюча на ім'я Ксенія Овчинникова наїлася у McDonald's під час періоду посту, а після цього подала позов до суду на компанію, що виготовляє фаст-фуд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Жінка заявила на компанію до Замоскворецького суду. У своїй заяві вона зазначила, що два роки тому її спокусила реклама бургерів, що висіла на вулицях Омська. Ксенія не змогла стриматися і замовила собі їжу у закладі швидкого харчування. 

Наразі жінка вимагає вибачень від компанії за образу її релігійних почуттів, а також оплату моральної шкоди у розмірі 1 тис рублів. 

"До цього моменту пост тривав уже близько місяця. Побачивши рекламний банер, я не змогла стриматися, відвідала "McDonald's" і купила чізбургер. У цих діях я вбачаю порушення закону про захист прав споживачів. Прошу суд розібратися, і якщо порушення мало місце, зобов'язати "McDonald's" відшкодувати мені моральну шкоду в сумі однієї тисячі рублів", – йшлося у заяві.

У правоохоронних органах поки що "заморозили" справу Овчинникової. 

"23 червня вона подала позовну заяву щодо "McDonald's", яка знаходиться у виробництві у судді Шемякіної. На цей час позовну заяву залишено без руху. Вона ще до провадження суду не приймалася. Справа ще не порушена. Її буде або повернуто, або прийнято до виробництва", - відповіли в суді.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що підліток викрав автомобіль, аби поїхати в МакДональдз.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ