В'язниця

Нестандартне покарання: чоловіка посадили до в'язниці через брехню про інтимне життя

Shutterstock

Це Сінгапур, крихітко

Мешканець Сінгапуру потрапив за ґрати через брехню про секс із дружиною. Про це пише AsiaOne

25-річний Деріл Лім Чунь Лен та 24-річна Ван Кечень одружилися у січні 2017 року. За кілька місяців вона дізналася, що у чоловіка є коханка. Лім запропонував анулювати шлюб, оскільки це дешевше, ніж розлучатися. Ще одна перевага полягала у тому, що після ануляції у них не буде статусу розлучених партнерів. 

Після отримання згоди дружини чоловік звернувся до юридичної фірми для проведення ануляції шлюбу. Підставою для цього він назвав умисну відмову дружини від виконання подружнього обов'язку. У серпні 2017 року суд погодився анулювати їхній шлюб. 

Однак пізніше виявили, що Лім брехав, і насправді він з дружиною займався сексом. Під час розслідування з'ясувалося, що інтимні стосунки у них продовжувалися навіть після розірвання шлюбу. Водночас видання не зазначає, як саме це встановили. 

Нині Ліма звинувачують у наданні неправдивих свідчень перед судом. У Сінгапурі за це передбачається покарання штрафом або позбавленням волі до двох років. 22 грудня чоловіка засудили до тижня ув'язнення. 

Раніше жінка подала на розлучення, оскільки 20 років тому її чоловік працював у вихідні. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ